Plungės r. Alsėdžių lopšelis-darželis siekia, kad teikiant paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų, todėl raginame susidūrus su korupcija kreiptis: Atsakinga už korupcijos prevenciją bei kontrolę Alsėdžių lopšelyje-darželyje ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Nomeda Žutautė. rekvizitai: el.p. svaja3@yahoo.com, tel 8 (448) 48123.
Jau įvyko pirmas priėmimo į Plungės miesto ir rajono lopšelius-darželius etapas.
          Gerbiami Tėveliai, informaciją apie priėmimą turite gauti prašyme nurodytu elektroniniu paštu. Jei Jūsų tokia informacija nepasiekė, prisijunkite prie Darželių sistemos, kur galėsite pamatyti, ar Jūsų vaikas pateko į darželį.
          Gavę pranešimą apie patekimą į ugdymo įstaigą, tėveliai  turi kreiptis į lopšelį-darželį ir sudaryti sutartį, tuo patvirtindami, kad tikrai vaikas lankys šią ugdymo įstaigą. Jei negalite šiuo metu  atvykti į švietimo įstaigą (esate išvykę į užsienį ir pan.), susisiekite su įstaiga ir susitarkite dėl galimybės atvykti sutartą dieną.
          Galutinis perskirstymas į darželio grupes bus rugpjūčio mėnesį. Tėveliai, kurie dar nesate užregistravę savo vaikučių -paskubėkite, nes vietų grupėse mažėja. Šiuo metu priešmokyklinėje grupėje – 9 laisvos vietos, ikimokyklinėje iki 3 m. – 5 vietos.